problemzerekcja

Zaburzenia erekcji dotykają coraz więcej mężczyzn. Nie jest tu mowa tylko o starszych panach po 50, ale również młodych mężczyznach w wieku 20-30 lat. Zawsze jednak tego typu problemy doprowadzają do kompleksów i niekiedy nawet do problemów psychicznych. Wiele związków się rozpada, a jeżeli nawet partnerzy usiłują z tym walczyć, to problemy łóżkowe przenoszą się na inne sfery ich wspólnego życia. Wizja szczęśliwego związku w mgnieniu oka rozmywa się, a zarówno kobieta, jak i mężczyzna stają się dla siebie obcy i już nie są w stanie cieszyć się seksem. Potrzeby seksualne są równie ważne, jak inne kwestie w związku. Każdy ma z nas pewne potrzeby, które jest w stanie zaspokoić tylko partner. Niemożność odbywania stosunku jest więc dla mężczyzny tragedią, a dla kobiety pewnego rodzaju wątpliwościami, czy to właśnie jest ten jedyny.

Nie do końca jedna jest tak, że jednorazowy problem z erekcją musi oznaczać od razu impotencję. O niej można mówić dopiero, kiedy w 7 na 10 przypadków pojawia się niemożność odbycia stosunku seksualnego. Często przyczyn należy szukać w psychice. Pocieszające jest to, że można z nimi skutecznie walczyć.

Młodzi mężczyźni nierzadko wybierają drogę na skróty i decydują się na zakup leku typu  Levitra.

Panowie mają wiele obaw przed seksem i często boją się, że nie będą oni w stanie zaspokoić swojej partnerki i dać jej tego, czego ona oczekuje. Również złe wspomnienia z przyszłości tj. gwałt mogą mieć wpływ na zaburzenia w sferze seksualnej.

Nie jest to jednak droga bez wyjścia i z impotencją można walczyć. Starsi mężczyźni, tak samo jak i młodsi mają obawy przed zaspokojeniem swojej partnerki. Nie są oni już tak sprawni fizycznie, jak kilkanaście lat temu, co sprawia, że boją się, że ich kobieta nie będzie w stanie zrozumieć tego problemu. Często jest to związane z zaburzeniami układu krążeniowo-naczyniowego na tle neurologicznym lub tymi, które występują po urazach, szczególnie kręgosłupa. Panowie z problemami z prostatą lub infekcją układu moczowego również są narażeni na impotencję. Zbyt mały poziom testosteronu jest przyczyną tego schorzenia tylko w 5-10% przypadkach.

Co należy więc zrobić? Przede wszystkim udać się do lekarza. Nie powinno się problemu zamiatać pod dywan tylko stawić mu czoła. Mężczyzna również jest człowiekiem i wizyta u specjalisty to żaden wstyd. Musimy poznać przyczyny dysfunckji seksualnej, aby móc z nią skutecznie walczyć. Jest to podstawa do tego, aby szybko wrócić do pełnej sprawności. W tej sferze życia nie chodzi tylko o własne potrzeby, ale również potrzeby partnerki. O tym przede wszystkim powinno się myśleć w momencie, kiedy mamy obawy przed wizytą u lekarza.

 

Więcej można przeczytać na stronie  http://www.aptekakamagra.pl/viagra.html