Tabletki na erekcję do ssania, czy to możliwe?Jak najbardziej tak. Przeczytaj poniższy tekst, a dowiesz się jak wyglądają, jak działają i z czego się składają środki na erekcję, które rozpuszczają się w ustach.

Środki na erekcję kamagra

Kamagra, to szeroka gama środków na erekcję oferowana przez indyjską firmę farmaceutyczną Ajanta Pharma. Środki te sprzedawane są w milionach opakowań na całym świecie. Wszystkie są bezpieczne dla zdrowia i skuteczne w działaniu. Nad produkcją środków czuwa Światowa organizacja zdrowia. Indyjskie specyfiki na wzwód stanowią idealne zamienniki propozycji innych firm. Są od nich dużo tańsze, ze względu na niższe koszty produkcji i niższe wydatki na kampanie promocyjne, marketing i reklamę. Jedną z propozycji Ajanta Pharma jest kamagra do ssania.

Kamagra do ssania

Tabletki do ssania kamagra, to wielosmakowe drażetki, które rozpuszczają się w ustach. Nie są to jednak cukierki z funkcją suplementacyjną. To lek, taki sam jak tradycyjne tabletki, tyle że podany w ciekawej formie. W każdej z drażetek znajduje się 100 mg składnika czynnego, jakim jest sildenafil. Składnik ten wpływa na ukrwienie członka podczas stosunku. Istotą wzwodu jest szybki napływ krwi do części członka zwanej prąciem. Jest on wolniejszy, gdy kondycja żył i tętnic nie jest najlepsza. Sildenafil udrażnia te naczynia, które doprowadzają krew do prącia.

Działanie kamagry do ssania

Środek działa bardzo szybko, ponieważ przyjmowana w ten sposób substancja aktywna wchłania się o wiele szybciej niż podana w tradycyjnej tabletce. Efekt działania leku może być odczuwany już po kwadransie. Kamagra do ssania działa tak samo długo jak tradycyjne pigułki, czyli średnio 6 godzin. Działa naturalnie, a więc erekcja wywoływana jest w reakcji na pobudzenie erotyczne wywołane grą wstępną.

Dawkowanie kamagry do ssania

Lek musi być dawkowany zgodnie z zaleceniami widocznymi w ulotce. W ciągu doby można przyjąć tylko jedną drażetkę. Każda zawiera 100 mg sildenafilu, a to maksymalna dawka dobowa tej substancji. Specyfiku nie można łączyć z innymi środkami na wzwód, ani z lekami obniżającymi ciśnienie krwi. Lek jest przeznaczony dla mężczyzn powyżej 18 roku życia.