Nazwa widniejąca w tytule odnosi się do sporej grupy leków, które od lat produkuje i rozprowadza w świecie koncern farmaceutyczny z Indii. Chodzi o leki, które eliminują kłopoty z potencją, jakie miewają mężczyźni. Specyfiki firmy Ajanta Pharma sprytnie pomijają najczęstszą przyczynę słabej erekcji, co z kolei stanowi najczęstszy powód niezadowolenia z seksu zarówno mężczyzn jak i ich partnerek.

Lek dla starszych i młodszych

Leki kamagra przeznaczone są dla użytkowników w każdym wieku. Mogą z nich korzystać dorośli mężczyźni. Czyli pacjenci dojrzali płciowo. Składnikiem aktywnym leków z tej grupy jest sildenafil, który wywiera czasowy wpływ na mechanizmy fizjologiczne wywołujące wzwód. Konkretnie chodzi o napływ krwi do prącia w trakcie stosunku. Bez niego nie ma wzwodu, bo prącie jest wiotkie i opadnięte.

Kamagra jak stosować

Kamagra musi być stosowana zgodnie z zaleceniami medycznymi. Zalecenia takie przekazuje lekarz, jeśli to on przepisuje receptę na lek. Korzystając z kamagry bez recepty, bezwzględnie należy stosować się do zapisów widniejących w ulotce. Wszystkie środki kamagra sklep przyjmuje się doustnie krótko przed stosunkiem. Tradycyjne tabletki popija się wodą, żel wypija wprost z małych saszetek, tabletki musujące rozpuszcza w wodzie, a pastylki do ssania – ssie. Kamagrę stosuje się tylko w przewlekłych problemach ze wzwodem. Nie ma sensu stosowanie jej, gdy problemy te wywołane są nieprawidłową budową członka, zanikiem prącia lub infekcjami. Tabletki kamagra mają dawki 25, 50 i 100mg. Korzystając z najsilniejszej dawki na dobę można wziąć tylko jedną tabletkę.